Image Map
Teraz jest Śr sie 23, 2017 2:36 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lip 13, 2017 11:10 pm 
GRAY KANGAROO - czesto TU zaglada

Nikt nie pisze o Tasmanii. A to jest przepiękne miejsce, nieskażona dziewicza przyroda, bujna jak na Australie zieleń, wspaniałe wybrzeże ze złotymi plażami lub skalistymi klifami, i przeczyste powietrze.
W Zachodniej Australii też znajdzie sie kilka perełeczek, ostatnio zwiedzałam region Margaret River i zachwyciły mnie tam przepiękne zatoki. A 1200 km dalej na północ niesamowita Sea Shell Beach, rozciągająca sie przez ok. 30 plaża gdzie zamiast po piasku spacerujemy - oczywiscie w butach!- po białych muszelkach. Znajduje sie ona zreszta zaraz obok słynnej Monkey Mia, gdzie codziennie przypływają na karmienie oswojone delfiny.
Co do Gold Coast, hm, mam mieszane uczucia raczej, to co ja widzialam to byla betonowa dżungla, okropne wysokie apartamentowce, zero klimatu i uroku. Wybrzeże- w sensie plaża i ocean - też takie sobie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]