Image Map
Teraz jest So lut 24, 2018 7:42 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt sty 30, 2018 7:11 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Witajcie!)
Nie wiem czy swoim postem się nie wygłupię ale sprawa wymaga nieszablonowych działań jak na mnie i czasu w sumie też niewiele> być może takich jak ja jest wielu być może jestem rodzynkiem...tak czy inaczej rozwód dzieci kredyty(chcę spłacić i zamknąc temat) praca której nienawidze i kobieta którą kocham ponad życie mieszka na tej samej klatce...i mnie rzuciła więc nawet schodzenie po schodach i mijanie jej mieszkania powoduje ból.
Tak czy inaczej mając 42 lata wiem że jeśli czegoś zaraz nie zrobię to moje myśli zaczną krążyć przy snach o zębach śmierci i samounicestwieniu...Musze coś zrobić wyjechac poznać ludzi pracować choćby w szalecie miejskim i życ...prosze pomóżcie mi. Albo połóżcie moje nadzieje na ziemi i skopcie albo może faktycznie jest dla mnie szansa w Australii
Język angielski średniozaawansowany , pracuję w handlu jednak dużo umiejętności praktycznych...

PostNapisane: Śr lut 14, 2018 12:46 pm 
KOALA - sprawdza czy mu smakuje

Majac umiejetnosci praktyczne nie bedziesz mial duzego problemu znalezc tu prace, a cokolwiek rozumiejac po angielsku po jakims czasie se podszkolisz. Jesli widzisz to jako jedyne wyjscie to rob co Ci podpowiada serce, powodzenia ;)

PostNapisane: Cz lut 15, 2018 1:53 pm 
RED KANGAROO - staly bywalec

Werti nie wiem skad jestes i jakie masz pojecie o AU a w szczegolnosci o mozliwosciach emigracyjnych i wymaganiach z tym zwiazanych, nie mowie tutaj o osobistym szczesciu czy tez szczesliwym trafie. Nie zawsze chciec to moc a biorac pod uwage wiek i doswiadczenie zawodowe w chandlu glownie to te szanse Andrzeja sa wiecej niz blade a do wymogow emigracyjnych umiejetnosci praktyczne sie nie wliczaja, moga pomoc nie utonac ale nie pomoga w otrzymaniu wizy

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]